Благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “НСХУ” – створена як благодійний фонд відповідно до Закону України “Про благодійну діяльність та благодійні організації”.

Цілями благодійної діяльності Фонду є надання допомоги для сприяння законних інтересів внутрішньо переміщених осіб, соціальний захист митців, постраждалих від війни, сприяння розвитку сфер культури й мистецтва, допомога і підтримка Збройних сил України.

Фонд створений з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах реалізації програм і заходів, направлених на розвиток Національної спілки художників України у сферах образотворчого мистецтва, мистецької освіти, науки, здоров’я.

Предметом діяльності Фонду є створення умов та об’єднання зусиль зацікавлених митців, меценатів та міжнародних організацій для співпраці та надання гуманітарної, матеріальної, оздоровчої, медичної допомоги членам НСХ України. Внутрішньопереміщеним особам, дітям, постраждалим в результаті воєнних дій, дітям сиротам, сім’ям загиблих, бійців ЗСУ надані допомоги Збройним силам України.

Документи:

» СТАТУТ
» Реквізити
» Виписка з Єдиного державного реєстру
» Витяг з Єдиного державного реєстру

Адреса: Україна, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5, Центральний будинок художника НСХУ

ОСТАННІ НОВИНИ ФОНДУ