Ізмаїльська міська організація НСХУ

Адреса: 68600, м. Ізмаїл Одеської області, вул. Бендерська, 43-а

тел.: (067) 304 47 42
Email: alex.karatrojni@gmail.com
https://imonuau.wixsite.com/izmail-art

Голова ІМО НСХУ
Кара Олександр Дмитрович

Голова Ізмаїльської міської організації Національної спілки художників України.
Заслужений художник України (2012). Живописець. Закінчив художньо-графічний факультет Одеського державного педагогічного інституту ім. К.Д. Ушинського (1982); отримав спеціалізацію «стінопис» у Великотирнівському університеті імені святих Кирила та Мефодія (2003). Працює в техніках енкаустика, олійний живопис. Доцент Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Має нагород з живопису, серед яких: медаль лауреата премії імені Тетяни Яблонської (2018), Почесна грамота Кабінету Міністрів України (2019) , Медаль – Міністерство культури Р. Болгарія (2005) Грамота – Міністерство освіти і науки України (2017) та ін.
Персональна виставка в Національній художній галереї, та Народному Зібранні Республіки Болгарія Софія (2005) Київському музеї історії (2012) Персональна виставка в Кримському республіканському закладі «Лівадійський Палац-музей». Ялта. Україна. (2009), Генеральному консульстві Республіки Болгарії. Одеса. Україна. (2011) та ін.

Ізмаїльська міська організація НСХУ (ІМО НСХУ), зареєстрована у 2008 році, є громадською неприбутковою творчою організацією, яка об’єднує за професійними інтересами художників, мистецтвознавців та народних майстрів і діє на території півдня Одеської області (регіон Буджак, або Південна Бессарабія). До складу організації входять 27 митців. Це діячі у галузі живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва, реставрації та консервації творів живопису. Регіональна самобутність і полікультурність є провідними ознаками творчості представників спілки, частина з яких має відзнаки державного рівня.