Свято Дня Незалежності України в Чинадіївському дошкільному навчальному закладі

Ви зараз переглядаєте Свято Дня Незалежності України в Чинадіївському дошкільному навчальному закладі

З нагоди святкування Дня Незалежності України до Чинадіївського дошкільного навчального закладу (дитячий будинок) інтернатного типу Закарпатської обласної ради завітали представники з БО «Міжнародний благодійний фонд «НСХУ» та начальник служби у справах дітей Великолучківської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області Світлана РЕШКО.

«Діти були дуже раді, особливо малеча, зразу обнімали і хотіли на руки до Світлани. В очах старших дітей, виднівся сум…», зазначив представник Фонду Олександр САВКА. Ми всі хвилюємося, аби у вас усе було добре. Тому сьогодні вітаємо вас зі святом. «Схиляю голову перед педагогами, які присвятили життя турботі про малечу, це справжні герої та Люди з великої літери. На жаль, світ повний страждань, але й повний доброти і милосердя, і лише від нас залежить, чого в ньому буде більше. Тому робимо нехай дрібні й непомітні, але добрі справи кожного дня!».

На жаль, є такі діти, яких життя не нагородило здоров’ям і любовʼю родини. Дуже важко спостерігати за тим, як вони потребують уваги, тягнуться до дорослих, хочуть спілкуватись повідомила Світлана Решко..
Велика вдячність тим людям, які творять подібні дива!

В подарунок вихованці отримали солодощі від Фонду.

Залишити відповідь