День державного прапору України в «Центрі соціальної підтримки дітей «Довіра»

Ви зараз переглядаєте День державного прапору України в «Центрі соціальної підтримки дітей «Довіра»

Стигла нива, небо синє –
Ніде ні хмарини.
То картина особлива –
Прапор України.

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Це наш історичний дух, це наша гордість, слава і велич нації.

У мить, коли здіймається і майорить Прапор України та звучить Державний Гімн – відчувається піднесення, яке сповнює наші серця гордістю за рідну країну.
З нагоди святкування Дня державного прапору України БО «Міжнародний благодійний фонд «НСХУ» спільно з начальником служби у справах дітей Великолучківської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області Світланою РЕШКО завітали до Комунального закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра» Дніпровської міської ради.

З вітальним словом виступив представник благодійного фонду Олександр САВКА та привітав всіх з Днем Державного Прапора України та побажав щастя, добра і миру! «Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу. Нехай прапор України гордо в’ється на вітрі і наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього».

«Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор» – наголосила Світлана Решко. Сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося, адже це визначає авторитет нашої країни, авторитет державної символіки. Бажаємо всім нам миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни! Зі святом вас, дорогі українці!

Директорка Комунального закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра» Дніпровської міської ради НАУМЕНКО Тетяна повідомила, що у цей нелегкий для України день, бажаю всім вам миру і щастя, здоров’я і благополуччя! Зробимо все можливе, щоб наші діти зберегли до державного прапору святе і шанобливе ставлення. Нехай всі вони виростуть гідними громадянами нашої Батьківщини – України!

Пронесімо ж прапор мирний
Гідно і завзято,
Україні рідній вірність
Збережімо свято!

Залишити відповідь