Свято Дня Незалежності України в «Центрі соціальної підтримки дітей «Довіра»

Ви зараз переглядаєте Свято Дня Незалежності України в «Центрі соціальної підтримки дітей «Довіра»

Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов’їну.

БО «Міжнародний благодійний фонд «НСХУ» спільно з начальником служби у справах дітей Великолучківської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області Світланою РЕШКО завітали до Комунального закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра» Дніпровської міської ради, щоб привітати дітей зі святом Днем незалежності України.

Від імені голови сільської ради Світлана РЕШКО привітала всіх присутніх зі святом. Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку. «Хочу наголосити, що в такий складний для нашої держави час, служби у справах дітей справно виконують функції, щодо захисту прав дітей».

Міжнародний благодійний фонд реалізують своє прагнення допомагати ближнім у всіх напрямках доброчинної діяльності: від усебічної допомоги дітям до повноцінної турботи про літніх людей. Фонд ставить за мету не лише надати допомогу, коли надходить таке прохання, а змінити проблемну ситуацію загалом, посприяти її повному розв’язанню. Такий підхід волонтери застосовують в усіх напрямках своєї роботи, адже ми переконані: люди у складній життєвій ситуації потребують не чиїхось одноразових «добрих справ», а справжнього людяного ставлення, яке часто й допомагає найбільше повідомив представник Фонду – Олександр САВКА.

Не дивлячись на ситуацію, яка зараз є у нашій країні, діти мають бути щасливими. Також своїми думками поділилась директорка Комунального закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра» Дніпровської міської ради – НАУМЕНКО Тетяна: «Ми по справжньому багаті тоді, коли можемо ділитися з іншими! Дякую гостям за привітання та подарки. Разом зможемо більше!».

Дякуємо всім небайдужим за їхню життєву позицію та за їхні добрі серця!
З нагоди Дня незалежності України серед вихованців був проведений конкурс малюнків. Вітаємо переможців, які від Фонду отримали грамоти та солодощі.

На гарний день в Україні чекаємо,
З Днем Незалежності країну вітаємо:
Щастя й удачі всім нам,
Усім українським донькам й синам!

Залишити відповідь