З Днем художника, з днем народження НСХУ. Костянтин Чернявський.

Ви зараз переглядаєте З Днем художника, з днем народження НСХУ. Костянтин Чернявський.

Шановні художники!

Сучасне українське образотворче мистецтво – це важлива складова культури нашої держави, що сприяє примноженню духовних цінностей, формуванню світогляду особистості та консолідації суспільства.

Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки Вашій подвижницькій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Ваші твори збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди.

У цей непростий для нас час українські художники яскраво демонструють самобутність нашого мистецтва, професійну досконалість та глибинне відчуття національної своєрідності.

Сьогодні на Вашу честь золотиться осінь і земля квітує останнім різнобарв’ям. Дозвольте й мені долучитися до цих щедрих віншувань та привітати вас із Днем художника!

Нехай музи творчості й натхнення надовго оселяться у ваших майстернях. Бажаю здоров’я і добробуту, миру та злагоди вам і вашим родинам.

Також, Вітаю з днем народження Національної спілки художників України.

Бажаю черпати натхнення від прекрасних українських пейзажів, бажаю в кожному куточку країни знаходити те саме джерело енергії, захоплення і гармонії.

Ми пишаємось, що і в Україні, і за її межами знають і цінують здобутки Спілчанських майстрів у чудових живописних полотнах, витончених творах графіки, мозаїчних панно, кращих зразках народного декоративно-прикладного мистецтва.

Великих шедеврів у творчості, натхнення і наснаги, цікавих ідей і успішної передачі свого сприйняття світу в своїх роботах, міцного здоров’я, великого щастя і вірної любові.

Пишіть «живі» картини, які потрясуть весь світ, передавайте яскравими фарбами свою доброту і посмішку кожному цінителю мистецтва. Творчих успіхів і щасливих днів. Дякую за Вам це. Щиросердно вітаю Вас із професійним святом.

З повагою,
Голова Національної спілки художників України

Костянтин ЧЕРНЯВСЬКИЙ

Залишити відповідь