Запрошуємо взяти участь у художній виставці «Українська жінка в полум’ї війни»

Ви зараз переглядаєте Запрошуємо взяти участь у художній виставці «Українська жінка в полум’ї війни»

Шановні художники та студенти мистецьких закладів!

Факультет Декоративно-прикладного мистецтва Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука запрошує вас взяти участь у художній виставці «Українська жінка в полум’ї війни», приуроченій до другої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Мета проєкту – засобами мистецтва розповісти глядачеві про важкі випробування, які випали на долю української жінки під час російської агресії, про її силу і лідерську роль в умовах війни, пробудити емпатію – ключовий елемент у боротьбі з баналізацією зла.

Це війна не за території. Це війна за існування української нації, існування України як держави. Недаремно злочини рашистської росії проти України визнано геноцидом XXI століття.

Найбільше від агресії путінського терористичного режиму страждає жінка. Нині ця загадкова красуня, вправна господиня, чарівна панянка – в ранах та синцях від знущань. Вона змучена і непритомна від страшних зґвалтувань і катувань. Вона бліда, безсила, заморена голодом після тритижневого підвального полону. Вона народжує в темряві, без опалення, під час масованих ракетних обстрілів; годує немовля на бігу до бомбосховища, не перериваючи процесу. Вона пережила полон та окупацію, але не зламалась.

Вона мужня, сильна, готова до самопожертви. Вона рятує своїх дітей, гоїть рани воїнів, волонтерить у гарячих точках, нарівні з чоловіками захищає країну зі зброєю в руках. Вона відроджує рідну землю з попелу війни. Вона завжди була, є і буде Берегинею України.

УМОВИ УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ

Залишити відповідь