Пленер “Мощун- незагоєна рана” розпочато 26 листопада 2023 р. у клубі села Мощун

You are currently viewing Пленер “Мощун- незагоєна рана” розпочато 26 листопада 2023 р. у клубі села Мощун

Мистецтво єднає та допомагає!

Емоція, передана митцями, здатна торкнутися до струн душі та підсвідомості людей на всій земній кулі! Адже Образи, меседжі, зміст, закладений у полотнах митців, можуть розчулити найсуворіші серця.

26 листопада у Гостомельській громаді відбулася мистецька подія та зустріч на високому рівні з т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики Ростиславом Карандєєвим, директоркою Департамент культури та туризму КОДА Анна Куценко , заступником директора Департаменту Євгеній Самойленко , головою Національної спілки художників України Костянтином Чернявським, начальницею департаменту Міжнародного розвитку виставкової діяльності НСХУ Ганною Яровою та почесними гостями

Цього дня у майже відновленому клубі села Мощун було розпочато пленер “Мощун- незагоєна рана”, організованого Міжнародним фондом ” Хай світ пізнає Україну” , президент фонду Роман Малярчук, у рамках проєкту ” Світова TOLOKA Global Community” разом із Національною спілкою художників України.

Третій пленер став гармонійним продовженням попередніх двох пленерів у Гостомельській громаді #силагромади , організованого у співпартнерстві з Відділ Культури Молоді та Спорту Гостомельської селищної ради , арт- кураторкою яких є художниця нашої громади Iryna Romanchenko .

Метою третього пленеру стало привернення уваги до відновлення с. Мощун .

Кошти, отримані від продажу картин на майбутніх аукціонах, підуть на відбудову помешкань постраждалих мешканців Мощуна.
Також цього дня було презентовано відео “Битва за Київ” у форматі VR з унікальними авторськими відео від Oleg Tkachenko та його команди , на яких закарбовано жахи на деокупованих територіях Гостомельщини, Мощуна, військового містечка, “Мрії” тощо…

Усі учасники пленеру відвідали меморіал “Янголи Перемоги”, вшанували Захисників і Захисниць України хвилиною мовчання.

Гості були приємно вражені гостинністю та дзвінкими голосами вокального гурту
” Заграва” під керівництвом Заслуженої артистки України Світлани Мустафи, незламністю та витримкою мешканців!

Мистецтво завжди готове служити заради наближення нашої Перемоги!

Залишити відповідь