Спільний пленер «Разом до Перемоги», 27 квітня 2024 року.

Ви зараз переглядаєте Спільний пленер «Разом до Перемоги», 27 квітня 2024 року.

27 квітня 2024 року за ініціативи Національної спілки художників України спільно з Київською державною академією декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука пройшов виїздний мистецький пленер в Національному музей народної архітектури та побуту України.

У пленері взяли участь здобувачі освіти Київського державного академічно декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука та викладачі.
Пленер був проведений під назвою «Разом до Перемоги» роботи, які були намальовані здобувачами та викладачами будуть реалізовані серед прихожан церкви Покрови Пресвятої Богородиці для збору допомоги для ЗСУ – повідомив отець Роман, також він подякував організаторам за вказаний захід.

Дуже важливо брати участь у подібних заходах, адже це підживлює нашу творчість. Важливою складовою даного пленеру була спільна молитва та розмови про Перемогу.
Протягом дня наші молоді художники надихалися краєвидами музею, хорошою погодою, сонцем та свіжим повітрям розповів відповідальний секретар НСХ України Олександр Савка.

Пленер – надзвичайно цінний досвід для молодих художників. Кожен учасник дізнався щось нове для себе, вчилися та допомогали один одному наголосив старший викладач кафедри монументального і станкового живопису Андрій Дудченко.
День пленеру дав розуміння того, що треба як можна частіше організовувати такі заходи. Це своєрідне перезавантаження, нові ідеї та натхнення для творчої діяльності повідомила старший викладач кафедри рисунку – Олександра Кирилова.

Пленер – це один з найкомфортніших варіантів для творчості. На кожному пленері ти дуже багато вчишся, вчишся від інших. Тут присутня здорова конкуренція і ми прагнемо бути кращими. Дружня підтримка – це важливо, а вона тут є розповів викладач кафедри монументального і станкового живопису – Олександр Богомаз.
Ми щиро вдячні ректору Осадчій Олені Анатоліївні за запрошення та турботу про нас – повідомили здобувачі.

Секретаріат НСХ України.

Залишити відповідь