Договір про співпрацю підписано з Національною службою посередництва і примирення

Ви зараз переглядаєте Договір про співпрацю підписано з Національною службою посередництва і примирення

29 квітня 2024 року в приміщенні Центрального будинку художників відбулося підписання Договору про співпрацю між Національною спілкою художників України та Національною службою посередництва і примирення.

В ході робочої зустрічі керівництво НСХ України та НСПП було обговорено нагальні проблеми забезпечення прав членів Спілки та спільної майбутньої співпраці в мистецькій діяльності.

В такий спосіб будуть узгоджуватися спільні заходи, спрямовані на популізацію українського мистецтва на теренах України так і за її межами.
Метою підписання Договору є підтвердження співпраці та партнерства на довгостроковий період, консолідація зусиль в забезпеченні попередження та врегулювання колективних трудових спорів. У рамках домовленостей передбачається реалізація основних завдань Статутної діяльності НСХ України наголосив – Костянтин Чернявський.

Голова Національної служби посередництва і примирення – Дмитро Кухнюк повідомив, що основним завданням Служби є сприяння взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів); прогнозування виникнення колективних трудових спорів; здійснення посередництва і примирення під час вирішення колективних трудових спорів; здійснення заходів із запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та інше.
Відповідальний секретар НСХ України – Олександр Савка та керівник апарату НСПП – Роман Марчук наголосили на важливості партнерства та співробітництва у даній сфері підготовки висококваліфікованих фахівців та забезпечення захисту прав членів Спілки.

Дякуємо за співпрацю!
Будуємо щасливе майбутнє разом!

Секретаріат НСХ України

Залишити відповідь